Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pagrossman

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Pagrossman Empty
PříspěvekPředmět: Pagrossman   Pagrossman Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 2:09 am

Tak jak jsem doufal ve fake, tak se mi to bohužel nesplnilo...

http://travilog.org.ua/cz/6808874/4587208dd10b462bcbbf25d09b828e62

podpora od:

kateřina - 150 Equites Caesaris

pozdní podpora, ale taky podpora:

maminka upírka - 1000falanxů
Borek 1617 - 252druidů, 100headuanů
JIMMYcz - 3000pretů
nachy - 1oštěpař

ZNIČENO:

Kateřinka - 150 Equites Caesaris
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Pagrossman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pagrossman   Pagrossman Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 7:08 pm

tyje stavte OBRANU!!! clown What a Face Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Pagrossman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pagrossman   Pagrossman Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 1:29 pm

Kdo chce vyexpit hrdinu pošlete ho do 50 minut minut max. do me 9 vesničky... utoči na mě dale65. Jestli mužete něco obětovat, tak to pošlete, ale je to vesnička, kterou jsem dnes zabral, takže zed mala.. jidlo v poho(okolo mám vesničky - zasoba)... moc by jste toho neztratili, jelikož tam posílam svých 25tisíc falanxů... nehodlám o ni přijít...

Pagrossman

p.s. okamžitě po utoku všechno rozesilam zpět...
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Pagrossman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pagrossman   Pagrossman Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 2:19 pm

To je idiot!!! tohle byl první utok co poalal a za chvili dojde další...

http://travilog.org.ua/cz/6193061/a4e4e8889178932647ec2e8e52a31a3a nechápu co chtěl udělat... ani katy neposlal, ani čističku...

Tohle je druhej:
http://travilog.org.ua/cz/7326475/e3bcff469c14bca802f7363d00b7351b
Většiho idiota jsem neviděl... kdyby se mu podařilo tu vesničku vzit, tak mu ti první vojačci skočí jako podpora dovnitr a tim druhym utokem je zničíVery Happy

tohle je snad nejidiotčtější idiot:D:D:D co jsem kdy zažil...


Naposledy upravil dne Sat Dec 29, 2007 2:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
twinky8

twinky8


Po?et p?ísp?vk? : 33
Join date : 20. 12. 07

Pagrossman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pagrossman   Pagrossman Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 2:27 pm

jn to taky nechapu ale tag uz sem videl ali kde si hrajou kdo zabije vic svych osadniku lol!
Návrat nahoru Goto down
Toxa

Toxa


Po?et p?ísp?vk? : 214
Join date : 03. 11. 07
Location : žatec

Pagrossman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pagrossman   Pagrossman Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 2:37 pm

na mě někdo utocil 900 pretošema a 2 senátorama a taky nezničil rezidenci...akorat oo oba pčišel lol!
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Pagrossman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pagrossman   Pagrossman Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 2:41 pm

je to asi fakt lama... a když je to lama, tak se mi zalibil a asi si vypujčim jeho vesničky:D už jsem si udělal sice radost dost... včera jsem zabral vesničku, dnes okolo 4 rano další a ještě stihnu dnes jednu... tak k večeru...
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

Pagrossman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pagrossman   Pagrossman Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 3:02 pm

není to čerstvě přebraná vesnice? Třeba ji dobíjel a nevšiml si, že už ji má někdo jinej? Přejmenoval jsi ji?
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Pagrossman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pagrossman   Pagrossman Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 3:07 pm

ja jsem s přebíráním začal snižil jsem loajalitu ze 100 an 76, pak na 57, pak najednou mezera a snižil jsem ze 34na 17... to byl asi on... taky jsem se bál, že o ni přijdu... když jsem ji dostal, okamžitě tam mířilo všechno co mám... ale nic nepřišlo... a okamžitě jsem to přjmenoval, protože jsem nevěděl, kdo to snižil, jestli nějakej silnej hráč... no a dnes najednou utok... tak jsem neveděl... nad 6k pop, 10vesnic... dobrej hráč... ale koukám, že jsem se seknul... Tu vesnici jsem přijenoval asi minutu po tom, co jsem ji dobil... tzn okolo 4 rano...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pagrossman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pagrossman   Pagrossman Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pagrossman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: