Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pomoc!!!!

Goto down 
+2
pagrossman
maminka upírka
6 posters
AutorZpráva
Anonymn?
Anonymní




Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 11:09 pm

Potřeboval bych podporu do vesnice Kyslik 3 pač na mě utoči Erik22 je z 8 ali tak že to je velky ořišek.... Exclamation
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 11:39 pm

na tohle ti sotva někdo podporu pošle.
Chybí info o vesnici i o útocích.
Máš v těch vesnicích něco jako zeď, sýpku, rezidenci, na jakém lvl? Produkuješ tam nějaké obilí?
Jaké útoky na tebe jdou?
co takhle hodit na forum výpis toho útoku?
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 12:20 am

tak tak maminko:-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 3:21 pm

Takže zed mam na 10 produkce obilí kolem 4 000...

Útočník erik22 z Erik
Jednotky 565 2528 879 0 0 0 0 0 0 0 1
Ztráty 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kořist 21540 38888 216 56466
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 3:22 pm

A utočí mi na KYslik 3 Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 9:58 pm

Tak jako má to cenu když mi nikdo nepomuže to to tady mužete rovnou zabalit jo.....
Návrat nahoru Goto down
JIMMYcz

JIMMYcz


Po?et p?ísp?vk? : 127
Join date : 06. 11. 07
Age : 35
Location : 30km od Benešova u Prahy

Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 10:01 pm

Kyslik napsal:
Tak jako má to cenu když mi nikdo nepomuže to to tady mužete rovnou zabalit jo.....

Ono když neodpovíš na všechny otázky jak žádat o podporu tak je to pak těžký ono se tam k tobě nikomu nechce když neví do čeho jde...
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 11:45 pm

A co chcete ještě vědět ??? Kdy mě už zruší nebo co?
Návrat nahoru Goto down
Linhi




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 18. 12. 07

Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 12:16 am

dejme tomu ze bych ti mohl poslat treba 2000 ostepu + hrdinu s 12% do def...ale chce to jeste nekoho...kdyz posle sam tak mi vse chcipne a jemu se moc nestane...
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 1:04 am

Linhi napsal:
dejme tomu ze bych ti mohl poslat treba 2000 ostepu + hrdinu s 12% do def...ale chce to jeste nekoho...kdyz posle sam tak mi vse chcipne a jemu se moc nestane...

to je ale přesně ta chyba... Ty nemáš přemýšlet o tom, kdo to tam ještě pošle, ale máš to tam poslat... má to tak udělat každý... když někdo začne řešit tyto otázky, tak než se něci vymyslí, jestli se něco vymyslí, tak je už dávno po kyslíkovi...

To Kyslík: utočí na Tebe pravidelně?
Návrat nahoru Goto down
twinky8

twinky8


Po?et p?ísp?vk? : 33
Join date : 20. 12. 07

Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 2:37 pm

ja bych vam mohl olem 3000 ostepu taky poslat a ete 200 imperianu z 2. uctu lol!
Návrat nahoru Goto down
twinky8

twinky8


Po?et p?ísp?vk? : 33
Join date : 20. 12. 07

Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 2:43 pm

jo taky bych se chtel zeptat esi by se nemohlo jit na nejakou tu slabsi ali ze by sme podnikli nejakej hromadnej utok
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 1:55 pm

potreboval bych okamzitou podporu do vesnice P2x chce mi ji prebret kmen. vudcem Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 2:39 pm

shake napsal:
potreboval bych okamzitou podporu do vesnice P2x chce mi ji prebret kmen. vudcem Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


pochybujem že ti niekto pomvože nevieme nič ak osu natom sipky a zed čím utočí okrem kmen vodca preste nevieme nič!!! odomna pomoc nečakaj!
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 4:02 pm

shake napsal:
potreboval bych okamzitou podporu do vesnice P2x chce mi ji prebret kmen. vudcem Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Vytvoř si vlastní Topic, kde budeš žádat o podporu... Kyslík žádnou vesnici P2x nemá...
Návrat nahoru Goto down
iguana

iguana


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 20. 11. 07
Age : 38
Location : 7km od Nový Jičín

Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 7:36 pm

twinky8 napsal:
ja bych vam mohl olem 3000 ostepu taky poslat a ete 200 imperianu z 2. uctu lol!

napiš to multihunterovi lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
třeba ti na santa ježíška blokne účet lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc!!!!   Pomoc!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: