Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
nemes1s




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 19. 12. 07

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 8:18 pm

prisel na me 1 utok jako minule od hracky nikola pokazdy ke me pride jako 1 vycistit vesnici a pak na me utoci slabsi hrac se senatorem

todle je ta cistska prisel sem zase o vsechno co sem mel Sad je hned vedle me tak sem nestih nic uklidit jednotky kdyz prida

http://travilog.org.ua/cz/1288551/d107d9d5bffa440a4423d47500dfe292

a todle je jeden z utoku se senatorem z minula

http://travilog.org.ua/cz/3489690/d232e2932347bd0faf9deec95d1900ae

plz pomocte mi rad vam to oplatim
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:06 am

co Tvuj sektorový obránce... ten Ti nic nepošle?
Návrat nahoru Goto down
nemes1s




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 19. 12. 07

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 8:45 pm

pagrossman napsal:
co Tvuj sektorový obránce... ten Ti nic nepošle?

u nas v sektoru zadnej neni Sad
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 5:06 am

nemes1s napsal:
pagrossman napsal:
co Tvuj sektorový obránce... ten Ti nic nepošle?

u nas v sektoru zadnej neni Sad

no tak to by jste si měli pospíšit a rychle ho zvolit... ja jsem se svym tymem už vybudovali za tu dobu sektoru přes 7000jednotek a to je nas jen 8... napiš travian zpravu všem co jsou s Tebou v sektoru a nech je... pokud neodpoví, nebo nebudou reagovat do 2 dnů, tak potom zkus napsat mamince, aby Tě přeložila... ale to, že jsi jim posilala v travianu zpravy rozhodně nemaž... je to dukaz, že jsi jim psala... Zkus to...
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 7:21 pm

jak přeložila? do jiného sektoru? To je na vás, pokud chcete do jiného sektoru, a ten sektor je ochoten Vám na tu dálku pomáhat, tak je to jen na Vaší dohodě.
Proto máme sektory, aby se maminka nemusela starat a mohla si vklidu farmařit, aspoň v některých sektorech už je to znát, že to funguje
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 10:42 pm

Tak já Tě pod křídlo:) klidně vezmu... jsi ode mne 18minut headuanem... blíž než někteří mí kolegove z meho sektoru... napiš na travian... domluvíme se...
Návrat nahoru Goto down
nemes1s




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 19. 12. 07

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 2:03 pm

to bych byl rad kdyz bych moh prejit k tobe do sektoru protoze tady se nic nedeje Cool

dalsi z utoku sparty :

http://travilog.org.ua/cz/5937858/aa3b96461e2d3f46513e99c9963549a7
Návrat nahoru Goto down
nemes1s




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 19. 12. 07

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 1:15 am

dou na me dalsi 3 utoky to uz je asi konec za 2 tejdny mi tu nikdo nepomoh proc ??? myslel sem ze sme 1 aly ale me tu zatim vsichni jen ignorujou
Návrat nahoru Goto down
nemes1s




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 19. 12. 07

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 2:50 am

Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 3:02 am

Tak Tě bohužel mezi sve nevezmu, jelikož tu končím... zablokovali mi učet a dost mě tím naštvali, protože to bylo neprávem... až se mi odblokuje učet, tak Ti pošli do 2% 30tisíc falanxů, tak se na to připrav... mělo by to být tak zítra nebo v uterý... jestli to do te doty udržíš, tak se s tím čím utočil 100% rozsekne... postav tam zed a velikou sýpku... až mi to pujde, tak to tam máš... nenech to tam umřít... byla by to Tvoje chyba... já Ti pošlu všechno co mám...
Návrat nahoru Goto down
nemes1s




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 19. 12. 07

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 3:44 pm

zatim to vypada ze da pokoj konecne se se mnou zacal bavit tak uvidime zatim nic neposilej ale moc moc ti dekuju ses jedinej kdo se me zastal
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 2:24 am

no s tima vojakama nemám co dělat... takže Ti to tam stejně pošlu... kolik tam přesně uživíš vojáků...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*   2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA* Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
2 pokus o dobiti moji vesnice od aliance *SPARTA*
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: