Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 McK-nas byvaly clen

Goto down 
+4
kopretinka
Theskiller
betysek
maminka upírka
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Hostmir
Anonymní




McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 5:52 pm

Mam tu takovy maly problem. Nas byvaly clen McK se pridal do jine aliance a ted mi (zaroven i nasemu clenovi blink) tady vyhrozuje znicenim. Bohuzel stav jeho vojska nevim protoze se mi od nej nevratili zvedi... I tak se ptam jestli je tady nekdo kdo by s tim mohl neco udelat a pri pripadnem utoku proti me a proti hraci blink poslat podpory.. Zatim nejsou potreba-snazim se to nejak urovnat.
Návrat nahoru Goto down
kostic00
Anonymní




McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 5:54 pm

Podporu ti mozem poslat v pripade, že by si ju potreboval.
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 5:54 pm

Hoď na forum, co přesně ti psal
Návrat nahoru Goto down
Hostmir
Anonymní




McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: ..   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 5:59 pm

podarilo se mi s nim zatim nejak dohodnout....ale jeste to nejak dolouvam aby nemel problem ani uzivatel blink....ale McK se zda byt trochu nespolehlivy...takze kdyz se neco semele bude potreba obrana..
snad se mi to jeste podari nejak dohodnout.
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 6:04 pm

Já myslím, že pokud prudí, tak je potřeba mu dát zavyučenou. Jednak neměl co odcházet z ali, a pokud už tak udělal, tak hned druhý den vyhrožovat bývalým spoluhráčům, pokud to je tedy pravda, tak je potřeba ho usměrnit.
Ukaž, co ti psal.
Návrat nahoru Goto down
Hostmir
Anonymní




McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: ..   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 6:07 pm

Psal ze jsem byl vybran a ze budu znicen..bud ja nebo blink.
Ale nakonec jsem zapracoval a urovnal jsem to s nim a dohodl jsem se na dohode o neutoconi a spojenectvi se mnou a hracem Blink...takez se omlouvam za zbytecny prizpevek a dekuji za rychle reakce..
TIM PADEM UZ PODPORA NENI NUTNA..
dekuji
Návrat nahoru Goto down
betysek

betysek


Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 01. 11. 07

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 9:48 pm

Hostmir napsal:
Psal ze jsem byl vybran a ze budu znicen..bud ja nebo blink.
Ale nakonec jsem zapracoval a urovnal jsem to s nim a dohodl jsem se na dohode o neutoconi a spojenectvi se mnou a hracem Blink...takez se omlouvam za zbytecny prizpevek a dekuji za rychle reakce..
TIM PADEM UZ PODPORA NENI NUTNA..
dekuji

Mck byl jak přeletuška nejdřív byl u 666 a pak přešel k winde nebo kde je ted...
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 9:55 pm

jo jen vas chci upozornit ze MCK jeste je prihlasen na foru tak bacha nic zatim nepiste o army atd...
Návrat nahoru Goto down
kopretinka
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 01. 11. 07

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 11:05 pm

Theskiller napsal:
jo jen vas chci upozornit ze MCK jeste je prihlasen na foru tak bacha nic zatim nepiste o army atd...

to je přesně to, na co jsem se asi 2x ptala....JESTLI JE MOŽNÉ ZAMEZIT PŘÍSTUP NA FORUM LIDEM, KTEŘÍ ODEŠLI Z HELL......bohužel odpovědi se mi stále nedostalo
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 11:20 pm

asi neda takze to je v prdeli jestli se sem jakykoli minuly hrac dostane na nase forum
Návrat nahoru Goto down
pierrelucas




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 02. 11. 07

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 12:29 am

Já myslím že by to neměl být problém, nachy ho smázne a bude...
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 6:40 am

nachy ho sice smazne, ale on se klidne muze zaregistrovat znovu !!!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
pierrelucas




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 02. 11. 07

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 9:27 am

Theskiller napsal:
nachy ho sice smazne, ale on se klidne muze zaregistrovat znovu !!!! Evil or Very Mad
No a nejde dát při registraci schválení administrátora fóra?
Návrat nahoru Goto down
Kukbuk
Anonymní




McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 11:46 am

Nevím jeslti u toho to fora to jde ale na S4 používáme forum kde tě musí schválit admin aby jsi mohl do ostatních sekcí než je registrace a zároven ti může zakázat přístup.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 12:03 pm

tak by to bolo najlepšie keby sa dal dat zakaz pristupu
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 1:47 pm

Tak jsem teď smazala Black Knigrht a Dejdy, pokud odešel ještě někdo další, a je na seznamu členů fora, tak ho napište a smázne se taky
Návrat nahoru Goto down
kopretinka
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 01. 11. 07

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 1:33 am

Jsem málem zapomněla. McK mi psal:

McK 19.11.07
žádný předmět 22:17:40
čau, hale ručim účet, takže pokud chceš mít lepší účet tak mi řekni, jinak je smazán za 71:52:10

Tak nevím co je na tom pravdy.
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 1:56 am

jestli je to pravda, mohl by zbořit rezidence a odevzdat vísky, spíš než účet
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 8:36 am

tak to by bylo super albino albino
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:29 pm

Tak se s ním zkuste někdo domluvit
Návrat nahoru Goto down
kopretinka
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 01. 11. 07

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 3:08 pm

ÚČET NERUŠÍ - prý musí zrušit jednoho našeho člena
Návrat nahoru Goto down
kostic00
Anonymní




McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 3:24 pm

Skoda ze nepovidal koho Very Happy. Aspon by sme mu to trocha stazili. A potom by uz zrusil ucet.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 3:42 pm

kostic001 napsal:
Skoda ze nepovidal koho Very Happy. Aspon by sme mu to trocha stazili. A potom by uz zrusil ucet.


Theskillera? No já bych se vykašlala na podpory pro lamy a poslala všechno jemu. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 4:03 pm

Taky můžeme poslat špehy na McK a potom ho zrušit, pokud je potřeba poslat Teskillerovi podporu, tak to uděláme
Vykašlat se na podpory pro lamu - nechci, protože cílem je udělat dojem na Darební. Pokud chceme DoN, musíme ukázat zoubky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 4:19 pm

Ok, můžu jich poslat tak 200.Předpokládám že jich bude mít mnohem víc, takže mu jich pár sejmu a někdo další se už třeba bude moct kouknout kolik toho kde má Wink
A lamou jsem nemyslela Sindelaka affraid Spíš lidi co mají nedostatečnou ochranu, že. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





McK-nas byvaly clen Empty
PříspěvekPředmět: Re: McK-nas byvaly clen   McK-nas byvaly clen Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
McK-nas byvaly clen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: