Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 marky

Goto down 
+3
betysek
pierrelucas
marky
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 12:15 am

marky napsal:
jsem to říkala... Hlášení
Všechny | Obchod | Podpora | Útoky | Ostatní

Předmět: Czechia zaútočil na cintorin
Odesláno: dne 17.11.07 v 21:59:59 hod.


Útočník marky z Czechia

Jednotky 24 0 0 0 510 23 20 0 0 0 1
Ztráty 24 0 0 0 510 23 20 0 0 0 1
Info Budova Městská zeď poškozená z úrovně 19 na úroveň 19
Info Žádný z tvých vojáků se nevrátil
http://travilog.org.ua/cz/
Návrat nahoru Goto down
kostic00
Anonymní




marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 12:18 am

Jo poslal sem jenom loupez, lebo sem si myslel ze dojdem aj tak po vsetkom lebo sem to o 3 min. premeskal. Teraz si to vycitam ze sem mohel poslat utok a tie katapulty tam vobec nemuseli zahynout.
Sem hlupak.
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 12:29 am

Omlouvám se, představa že si zaberu 77PHILLIP77 vesnici víceméně bezpracně odeslala mé vojáčky jinam, a nestihli se vrátit tak, aby dorazili na cintorin na 10.
Takže vypadá trošku blbě, že teď chci mít poznámky k těm útokům, ale stejně si je neodpustím.
1)U některých jsem při útoku neviděla hrdinu. To je škoda, mohl se krásně proškolit. I kdyby při tom chcípnul, tak ho oživíte už proškolenýho, nebojte se ho posílat na smrt
2) katapulty vždycky s doprovodem aspoň 100 pěšáků
Návrat nahoru Goto down
kopretinka
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 01. 11. 07

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 12:53 am

vypadá to, že je zatím čistý, tak by bylo dobrý, kdo je blízko a má ještě nějaké ty katy, poslat to tam.
Návrat nahoru Goto down
kopretinka
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 01. 11. 07

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 11:13 am

Návrat nahoru Goto down
kopretinka
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 01. 11. 07

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 12:52 pm

ale chtělo by to tam stále útočit. Kdo je blízko, domluvte se mezi sebou, katy a čistící. Pokud přestaneme, tak to nemělo smysl a zbytečně jsme tam přišli o armu. Já to mám na 7 hodin, ale pokud budu vědět, že tam jdou katy a stihnu to, tak čistící útok pošlu.
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 1:32 pm

omlouám se že vám nepomůžu ale já to mám s katama přes 13 hodin Sad Sad Sad lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
kopretinka
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 01. 11. 07

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 4:10 pm

ve 20:41:39 dorazím do cintorin, budu ráda, když se tam někdo podívá po mě s katama.
Návrat nahoru Goto down
marky

marky


Po?et p?ísp?vk? : 115
Join date : 02. 11. 07
Age : 42

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 4:12 pm

maminka upírka: neboj, travilog znám, ale neměla jsem čas, tak jsem ho nechtěla otevírat.

já tam chodím s tím co vycvičím pravidelně, protože on pořád staví. Mám už nějaký beranidla a stavím katy, abych mu pobořila tu zeď. Nevím, jestli stačí 20 beranidel aby napáchaly nějakou škodu?
Návrat nahoru Goto down
betysek

betysek


Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 01. 11. 07

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 4:15 pm

já byla ten předvoj co dopadl ještě ve 22.10 špatně

http://speed.travian.cz/berichte.php?id=9842117
Návrat nahoru Goto down
betysek

betysek


Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 01. 11. 07

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 4:17 pm

marky napsal:
maminka upírka: neboj, travilog znám, ale neměla jsem čas, tak jsem ho nechtěla otevírat.

já tam chodím s tím co vycvičím pravidelně, protože on pořád staví. Mám už nějaký beranidla a stavím katy, abych mu pobořila tu zeď. Nevím, jestli stačí 20 beranidel aby napáchaly nějakou škodu?


určitě něco zbouraj---30 beranidel udělalo 6 urovní dolů....
Návrat nahoru Goto down
marky

marky


Po?et p?ísp?vk? : 115
Join date : 02. 11. 07
Age : 42

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 7:49 pm

snížila jsem zeď na 8 a jdu na něj znovu, ale tvoří docela bleskově nové jednotky, zdá se, že ho někdo zásobuje surkama. Pokud máte někdo přebytky, tak mi je prosím pošlete, ať můžu taky rychle stavět. Díky všem za pomoc a podporu.
Návrat nahoru Goto down
pierrelucas




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 02. 11. 07

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 9:24 pm

Tak mi I am crazy psal, že provokoval napřed 666 a teď nás, tuhle vesnici má dost daleko od ostatních a chce jí rušit. Nabídl mi že ji můžu přebrat
Návrat nahoru Goto down
betysek

betysek


Po?et p?ísp?vk? : 60
Join date : 01. 11. 07

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 3:13 am

pierrelucas napsal:
Tak mi I am crazy psal, že provokoval napřed 666 a teď nás, tuhle vesnici má dost daleko od ostatních a chce jí rušit. Nabídl mi že ji můžu přebrat


TO JE BLB,CHCEŠ S TÍM POMOCF,ABYS TO PŘEBÍRÁNÍ MĚL RYCHLEJŠÍ....
Návrat nahoru Goto down
marky

marky


Po?et p?ísp?vk? : 115
Join date : 02. 11. 07
Age : 42

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 9:57 am

už jsem psala pierrelucasovi, že si myslím, že jí nechtěl dát, ale teď když vidí, že je to marný, tak to napsal. Proč by se jinak namáhal s podporama a obranou a ničil nám tím jednotky? Katy už jsem tam včera neposílala, mezitím mi psal pierre
Návrat nahoru Goto down
pierrelucas




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 02. 11. 07

marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 12:43 pm

betysek napsal:
pierrelucas napsal:
Tak mi I am crazy psal, že provokoval napřed 666 a teď nás, tuhle vesnici má dost daleko od ostatních a chce jí rušit. Nabídl mi že ji můžu přebrat


TO JE BLB,CHCEŠ S TÍM POMOCF,ABYS TO PŘEBÍRÁNÍ MĚL RYCHLEJŠÍ....

No pomoc se hodí, já teď dodělávám akademii. Pokud mluví pravdu tak by to mělo být v pohodě, pokud ne tak nepřestanu dokud ho z mapy nevymažu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





marky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: marky   marky - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
marky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: