Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Podpora for Toxa

Goto down 
+6
kopretinka
maminka upírka
Theskiller
marky
Metriks
Toxa
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymn?
Anonymní




Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:53 pm

katuška napsal:
maminka upírka napsal:
A kde se flákáte s těmi katapulty, bránit s nima doma snad nebudete, nebo jo?, je evidentní, že šel ven s celou svou armádou, tak do něj.

tak to by mě zajímalo kam s nima šel:
http://travilog.org.ua/cz/3792475/385405b10e57985c71e9095f4eaf54ae

lol!
Kvůli jednomu šutrovi sedím u kompu až do noci... Má to hošík spočítaný!!!! pirat

http://travilog.org.ua/cz/7241704/26926de459feaa70b0a8142cb08e3279
http://travilog.org.ua/cz/3154342/d8542e3f0b0d20e2f5aea16a350fd6fc

Tak to nebyl zrovna ten nejlepší nápad lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 3:17 pm

Naopak, to bylo dokonalé, katuško. Co hrdina? Roste?
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 5:05 pm

noved aj mna by to zaujimalo ako je natom hrdina:)
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 5:22 pm

posílám mu tam mojí army tak snad bude mít hrdina hodně zkušeností
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 5:30 pm

Tam už je díky katušce čisto, chce to katapulty
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 5:34 pm

katy pošlu zejtra ted právě nemám army která by katy doprovázela, tak uvidíme ale kdo je blíž tak at to tam čistí katama každej den... mě tam dou katy 12 hodin a to je moc
Návrat nahoru Goto down
Toxa

Toxa


Po?et p?ísp?vk? : 214
Join date : 03. 11. 07
Location : žatec

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 5:57 pm

máte v plánu ütočit dál?

to mi napsal blink nwm co mám mám odpovědět lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 6:41 pm

Toxa napsal:
máte v plánu ütočit dál?

to mi napsal blink nwm co mám mám odpovědět lol!

Mě se ptal jestli jsem piča... Jestli jde do toho někdo se mnou tak si na noční ráda pohraju s katama... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 11:26 pm

Už žebrá, myslím že jsme na dobré cestě udělat si tady na speedu trošku lepší pověst:
Very Happy
Blink 20.11.07
žádný předmět 21:24:11

Zdravim... to je neuveřitelný co jeden útok může způsobit a to jsem jeste skoro o vsechno přišel.
Já už na vás nezaútočim ale vy na mě taky ne ok
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 11:42 pm

Těžce ho naštvalo to ráno. Přišel o celou armu a teď žebrá podpory. Ale dá se s ním mluvit. Třeba ještě bude užitečný...
Poslala jsem fake a když to zjistil tak byl happy. Ještě se mi ze Sydney vrátil jeden falanx s katem affraid affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 11:46 pm

Že by katuška vyměkla? Ty už si nepamatuješ, co ošklivého ti napsal? Nene, ten skončí jako farma. A možná, tak bude i užitečný
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 11:49 pm

přesně hlavně nesmíme nechat cíle bez dozoru jelikož jak už to tu několikrát padlo tak i farma si může přes noc vyrobit tolik vojáků že toho útočníka může totálně zrujnovat Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:15 am

takže prej katuška to tam vymlátila??? no tak blink trochu se snažil a vytvořil trochu větší armu než sem předpokládal Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Mad Mad Mad lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:15 am

maminka upírka napsal:
Že by katuška vyměkla? Ty už si nepamatuješ, co ošklivého ti napsal? Nene, ten skončí jako farma. A možná, tak bude i užitečný


Embarassed Když já nežeru malé dětičky Evil or Very Mad

Ale jako farmička by nemusel být špatný Wink A off bodíci se taky hodí lol!


Naposledy upravil dne Wed Nov 21, 2007 12:16 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:15 am

mimochodem posílám výsledek útoku na blinka
http://travilog.org.ua/cz/7950960/0a66ed746144a495120ebb38742de666
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:27 am

jo a ještě mi napsal po mim útoku Mck : No no myslíte že to bere váážně???

McK 20.11.07
žádný předmět 22:24:40
tim že si mi zníčil podporu pro mého spojence Blinka tě zníčim kámo
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:31 am

[quote="Theskiller"]takže prej katuška to tam vymlátila??? no tak blink trochu se snažil a vytvořil trochu větší armu než sem předpokládal Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Mad Mad Mad lol! lol![/quote



to bylo ráno Laughing
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:36 am

McK, to je hodnej, že se připomněl, málem bychom na něj zapomněli.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:36 am

nesmime protihrace podcenovat...jak ho jednou oslabime hned musime radne zakrocit...kazdopadne jestli do tebe Theskillere McK pujde urcite v tom nebudes sam Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:42 am

děkuju za útěchu, mno vypadá to celkem blbě pokud se na mě vrhne celá jeho ali a navíc sem poslal šindelákovi podporu a to znamená že zatim nemám žádnou obranu Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:47 am

jestli chces tak ti neco poslu na podporu,ale moc toho nebude poslal sem vse sindelakovi
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:53 am

no uvidíme ja si zatim vojáky co mi zbyli ve vesnici dám do bezpečí a když zaútočí tak se aspon dozvim kolik toho na mě pošle a pak se podle toho zařídím ale zatim mi podpory posílat nemusíte, dneska ho vyšpehuju a uvidim.....ale vlastně mám ještě dohodu o neútočení s hostice14 tak si to zkusim po případnym útoku najmout jako nájemnýho vraha na Mck a ono ho to jistě přejde, možná se i zapojí hans dojč a další moji spojenci Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:53 am

Theskiller napsal:
děkuju za útěchu, mno vypadá to celkem blbě pokud se na mě vrhne celá jeho ali a navíc sem poslal šindelákovi podporu a to znamená že zatim nemám žádnou obranu Evil or Very Mad Evil or Very Mad


A jde po tobě něco? Nebo jenom vyhrožuje? confused
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:56 am

no zatim jen vyhrožuje ale myslim si že si mě vyšpehuje a pak se rozhodne, já ho taky špehuju lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 1:00 am

uvidis kdyz budes potrebovat helpnout staci napsat,jsem od tebe par kroku a stejnak ti to dluzim afro
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Podpora for Toxa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podpora for Toxa   Podpora for Toxa - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Podpora for Toxa
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» podpora
» podpora
» podpora pro kxikxao
» podpora pro koberec
» podpora pro Tygr2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: