Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 obránce jako placený post

Goto down 
+12
cmoudik
Tessa
Lorien2
iguana
Metriks
gragen
pierrelucas
Borek 1617
Toxa
Theskiller
marky
maminka upírka
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 5:59 pm

Znovu tady otvírám již několikrát zamítnutý návrh, protože se obávám, že zatím organizace podpor v této alianci příliš nefunguje.

Říkám to proto, že to, co mi včera chcíplo u cmoudik jsem stavěla déle než týden. A upřímně, nic za to. Myslím, že neústálým obětováním svých vojáků oslabuji hlavně sebe. Takže už to dále takhle dělat nechci.

Myslím, že by přece jen bylo vhodné určit několik spolehlivých hráčů, kteří již mají proškolené obranné jednotky, a jsou na travianu často, a udělat z nich alianční obránce. Mohlo by jich být tak 5, v každém sektoru minimálně jeden. Hráči v okolí by mu posílali suroviny na obranné jednotky a on by jednu vesnici, nejlépe megacrop nechal jen na stavbu alianční obranné armády.

myslím, že by to měli být galové, nebo římani, germán je na obranu k ničemu. Ideální by byl člověk s hrdinou školeným na obranu, to tedy já zrovna nejsem, a nezbytné je mít proškolené obranné jednotky ve zbrojnici na 20 lvl a mít dost velké sklady na příspěvky.

Když by tu nebyl, měl by do jeho účtu vždy přístup zástupce, takže by armáda byla k dispozici nonstop.

Jako jednoho z nich navrhuju sama sebe, protože už to stejně dělám, jen zadarmo. A vymáhat podpory od spoluhráče, který zrovna není online, když je potřeba, nelze. Vynutit si placení příspěvků určitě dokážu.

Zajímaly by mně vaše názory. Vím že mi to zatím nikdy neprošlo, možná ti, co byli dříve proti, mají dneska jiný názor.
Návrat nahoru Goto down
marky

marky


Po?et p?ísp?vk? : 115
Join date : 02. 11. 07
Age : 42

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 6:07 pm

Souhlasím, jsem tu krom víkendů dost často, takže bych klidně mohla stavět prety, nemám sice MC, ale jednu vesnici bych nechala čistě na stavbbu obranářů, tj. jen sklady, zbrojnice a surky.
Návrat nahoru Goto down
Theskiller

Theskiller


Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 02. 11. 07

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 6:36 pm

je to dobrej nápad ale jeden hráč nemůže zásobit obranou celou alianci.... navrhuju to udělat zase do těch sektorů aby byli aspon 3 obranáři
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 6:38 pm

potřebuješ i to cvičiště, aby tam byli co nejdřív. Já jsem schopná vyrábět za den 600 druidů, 490 haeduánů a 1000 falangů, tomu odpovídá

610.788 dřeva
662.364 hlíny
696.697 železa
219.455 jídla

to při 60 lidech v alianci je na jednoho něco přes 10.000 od každé suroviny a něco přes 3.500 jídla.

navrhovala bych platit hodinovou produkci denně, s horním limitem 11.000 na jednu surovinu
Návrat nahoru Goto down
Toxa

Toxa


Po?et p?ísp?vk? : 214
Join date : 03. 11. 07
Location : žatec

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 6:51 pm

jop taky nemám MC Ale v sorrow hill mám pretoriány na 14 úrovni a turnajový hřiště na 12
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 7:50 pm

maminka dobry napad ja nechcem robyt obranara a ani nemožem leb oos mgerman!!! ale navrhujem do každeho sektoru aspon minimaln e2 obranarov ja bduem platit lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 9:48 pm

toz to mamina vzdy prijde s nejakym dobrym napadem...samozrejme to bude urcite nejlepsi pro nas vsechny, hlavne si musi propocitat kazdy ve vsech svych vesnicich dohromady hodinova produkce aby sme s toho pak nemeli nekdo maler u multihuntera...ale zase by bylo mozna dobre aby se ujmul nekdo toho aby hlidali kdo posila a kdo ne..prece kdyz nekdo nebude posilat tak ho nebudem branit ze ano, to by se tu mohl jen schovavat a nechavat se branit lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 9:52 pm

myslim ze to je dobrej napad, ja jsem riman a mam v hlavni vesnici legionare i pretoriany na 20 lvl v obrane a muj hrdina dava 15% do obrany,MC mam taky ale ne jako hlavni
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 10:01 pm

Možná by bylo dobrý mít v každym regionu přinejlepšim 1germana a 1římana, protože Pretorian a Oštěpař je nejlepší obraná kombinace.. Protouš proti pěchotě a Oštěp proti jízdě, já osobně mám 2megacropy a 1Multicrop ale zrovna třikrát se do toho nehrnu.. ale když se nenajde někdo jinej tak... (js)
Návrat nahoru Goto down
Borek 1617

Borek 1617


Po?et p?ísp?vk? : 39
Join date : 30. 11. 07
Age : 48

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:08 am

souhůasím s maminkou
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:40 am

Já taky souhlasim;-)... nemám sice turnajový hřiště, ale tak vše se dá zařídit;-).. akorát nwm, jak to bude s časem... takže nedokážu nic říct;-)... a já mám dva MC, které bych mohl obětovat pro obrané jednotky;-)... akorát bych je musel vylepšit... a to není problém.... ale jinak kdyby to dělala mamina, tak nejsem vůbec proti;-)... jinak sem říman;-)....
Návrat nahoru Goto down
pierrelucas




Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 02. 11. 07

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:50 am

Já jsem taky pro. Pokud by byla marky obranář já jsem její zástup (a soused) a a jsem tu taky dost často (mimo víkendů). V hlavní mám +50%obilí takže si ke mě bude moct klidně vojáky schovávat.
Návrat nahoru Goto down
gragen

gragen


Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 21. 11. 07

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:02 am

jo pro me za me, jsem dost zaostalej, takze nemam zdani jak dlouho by me trvalo dodelat obranny jednotky na 20lvl a zacit hned bourat zbrojnici a stavet hriste, takze si ty poplatky klidne zaplatim, jen by me zajimalo, jestli se to bude delat takhle porad jako kazdej den -> stavet porad obilny pole, nebo jen v pripade napadeni
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:08 am

Tož to dobrá otázka:-D... to já taky nwm...
Návrat nahoru Goto down
Metriks

Metriks


Po?et p?ísp?vk? : 48
Join date : 03. 11. 07
Age : 40
Location : blízké okolí Zlína

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:20 am

Klidně budu platit za podporu. Mám sice v hlavní vesnici prétory na 17 lvl. ale nechtěl bych to dělat. Nejsem tady tak často a ani nemám produkci na to abych je uživil.
Návrat nahoru Goto down
Borek 1617

Borek 1617


Po?et p?ísp?vk? : 39
Join date : 30. 11. 07
Age : 48

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:40 am

jsem schopna platit,je to fajn nápad
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:41 am

gragen napsal:
jo pro me za me, jsem dost zaostalej, takze nemam zdani jak dlouho by me trvalo dodelat obranny jednotky na 20lvl a zacit hned bourat zbrojnici a stavet hriste, takze si ty poplatky klidne zaplatim, jen by me zajimalo, jestli se to bude delat takhle porad jako kazdej den -> stavet porad obilny pole, nebo jen v pripade napadeni
já té otázce nerozumím, stavět obilný pole v případě napadení?
Návrat nahoru Goto down
Toxa

Toxa


Po?et p?ísp?vk? : 214
Join date : 03. 11. 07
Location : žatec

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:44 am

já taky ne lol! ale sem tak ospalej že už skoro nevnímám...
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:50 am

taky souhlasim, ale s poplatkama bacha na pravidla...Smile Na jinym serveru jsme dostali za to ban, protoze jsme posilali moc a moc surek.Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:53 am

jsem říman a hraji to i na s6 s mamkou a víme o čem je ta hra možná jsou tady lepší hráčí. Jen pop není vše . U mne se popka pomalu zvedá jelikož mám dá se říci 3 MC tak není tak jednoduché zvedat pop když je třeba army jak obraná tak útočná. Já se přizpůsobím , ale není to jen o tom , že budu platit a nebudu dělat svou obranu to o tom není je třeba dělat i svou , jelikož ta je na řadě jako první než příjde hlavní podpora.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 3:16 am

s návrhem souhblasím nicméně jako alinční obránce se nehlásím...nemám MC a nejsem na internetu nonstop. Je to dobrý nápad chce to nějaké srovnání obranných jednotek a vypracovaných obranných jednotkách v kovárně+zbrojnici.. a pak ta aktivita aby se dalo určit kdo se na to hodí
Návrat nahoru Goto down
iguana

iguana


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 20. 11. 07
Age : 38
Location : 7km od Nový Jičín

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 5:11 am

ja mam MC až na konci světa a v hlavni už živím 3000 pretu a 1200 falangu.to nepočítám nenažrané útočné jednotky.
leda že bych dostal dotace od ministerstva pro místní rozvoj. lol! lol! lol! takže nic Sleep
Návrat nahoru Goto down
Lorien2




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 18. 11. 07

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 10:12 am

Bylo by to potřeba jen musím mamče oponovat s germánama, jelikož oštěpy jsou nejlapší proti jízdě (můj názor). A když se kouknete na Toxa co udělala jízda z mejma a jeho pretošema (z 1000 co tam odemě měl už se mě nevrátí žádnej). A potom haeduán je spíš útočnej než obranej a zoky bych řekl, že na obranu dost drahej.
Návrat nahoru Goto down
Lorien2




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 18. 11. 07

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 10:30 am

Jinak jestli v mým sektoru kdyby se nenašel jinej dobrovolník říman s pretama tak bych je začal pěstovat, ale chce to aby v každým sektoru byl zastoupenej každej národ.
A taky by to chtělo aby to tady na fóru neřešilo jen nás pár, protože si myslím že tady to je fórum jen pro pár lidí protože se tady baví jen pár lidí jak se dívám.
Další co by chtělo aby to dělal někdo kdo když není u PC tak aby měl zástup kterej ho doplňuje v době kdy není u PC aby pokryl co největší část aktivity za 24 hodin. A je tady dost lidí kteří tady jsou až do rána. A jiní co jdou zase celej den.
Návrat nahoru Goto down
Tessa

Tessa


Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 27. 11. 07
Age : 36

obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 10:55 am

já taky souhlasím...klidně budu platit..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





obránce jako placený post Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
obránce jako placený post
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: