Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 obránce jako placený post

Goto down 
+12
cmoudik
Tessa
Lorien2
iguana
Metriks
gragen
pierrelucas
Borek 1617
Toxa
Theskiller
marky
maminka upírka
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
gragen

gragen


Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 21. 11. 07

obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 11:20 am

maminka upírka napsal:
gragen napsal:
jo pro me za me, jsem dost zaostalej, takze nemam zdani jak dlouho by me trvalo dodelat obranny jednotky na 20lvl a zacit hned bourat zbrojnici a stavet hriste, takze si ty poplatky klidne zaplatim, jen by me zajimalo, jestli se to bude delat takhle porad jako kazdej den -> stavet porad obilny pole, nebo jen v pripade napadeni
já té otázce nerozumím, stavět obilný pole v případě napadení?

no me slo o to, jestli proste kazdy tyden poslu suroviny na vojaky a pak mi je hned hodite do vesnic i kdyz na me utoky treba skoro nechodi, nebo jestli je budete mit u sebe a pak je budete rozesilat, proto mi slo o to, ze kdyby se povine muselo platit kazdej den a kazdej den by mi prisli jako podpora do vesnic, tak aby mi hned nechcipli a stavel jsem jen obilny pole, vis jako ze by se u me hromadili
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 11:47 am

ja bych s tim souhlasil ale mozna by bylo dobre ze by si dala rozkaz aby dal do urciteho casoveho terminu kazdy min. 15.000 obrannych jednotek a to by na hrace stacilo + nejake podpory a obrana jak malovana Smile flower afro jocolor bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:01 pm

hale tak to já asi mít nebudu já před 2 dněma jsem sie začal soustředit na Equites Caesaris a ty moc dobrou obranu nemaj Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:08 pm

no to ne no ale vis jak zkus obetovat par vsi ja treba delam ve 4 vich obranu a ve 2 utok v jedne hlavni a ve druhe zalozni utok co kdyby nahodou Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:18 pm

Souhlasím s myšlenkou maminky........ohledně těch aliančních obránců..... Wink
Návrat nahoru Goto down
cmoudik

cmoudik


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 03. 11. 07

obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:19 pm

Cistka napsal:
no to ne no ale vis jak zkus obetovat par vsi ja treba delam ve 4 vich obranu a ve 2 utok v jedne hlavni a ve druhe zalozni utok co kdyby nahodou Smile


špatnej nápad to není....jsem pro,ale musí to bejt někdo silnej
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:23 pm

přesně tak čističko, pracuju stejnou politikou, jen trošku pomaleji a musím uznat že je to asi nejlepší to mít takle rozhozený.
Moje hl. ves je na útok a ten větší MC15 je na útok zbytek obrana, nemám toho zatim vela ale podá se to.
Návrat nahoru Goto down
Mr.fantus




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 18. 11. 07

obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: DOTAZ   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:30 pm

každý by si vybral jednoho obránce?
ČI by denně posílal oněch cca 10K od všeho všem obráncům svého sektoru.
Klidně bych platil...
Ale nemám zatím žádný MC. Takže bych bránit nemohl...
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:40 pm

ta já ma 3 vesnice blísko sebe a vnich mam taky vojska spíše obrané! ale špatný nápad to neni! Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:46 pm

jako bylo by to podle me lepsi nez posilat suroviny nekomu jinemu ten kdyz to porad bude stavet bude to trvat neskutecne hodiny ale kdyz si to treba jako ja delam ve 4 vsich tak to jako je pak njine mam sve tempo vse a za den se da postavit i 500 a to je vyhoda Smile santa
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 12:49 pm

tak ty já mam jednu vesnici na samotě a ty 2 maj ještě malou pop já vždy v nich stavim co mě zbide! Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:12 pm

njn tak to ale delas chybu Smile dwelat army jen se zbytku suraku neni podle me moc rozumne zkus se treba tyden venovat jen produkci obiliho a army :p farao cherry santa rendeer albino sunny study
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:16 pm

teď mam celou army v prd*li kvůli mamince upírce ona mě obsadila vesnici a já o ní stojí na spátek takže nemam ani senátora a ani vojáky jen 444cézarů a teď do devíti se mi staví 200imperiánů! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Agi




Po?et p?ísp?vk? : 19
Join date : 11. 12. 07

obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:25 pm

jo já sem pro
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:26 pm

a sčím si pro? Question
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:27 pm

:lol!:gaz bazi neboj to obnovis utok neni vse ver mi Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:30 pm

no to jo já si posílám co můžu z obou vesnic jedna produkuje železo a druhá dřevo!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:33 pm

jo jo Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:34 pm

a co ty? Question Question Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:55 pm

ja uz sem to tady psal
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 1:56 pm

myslíš tich 15000? Question Question cyclops
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:04 pm

gragen napsal:
maminka upírka napsal:
gragen napsal:
jo pro me za me, jsem dost zaostalej, takze nemam zdani jak dlouho by me trvalo dodelat obranny jednotky na 20lvl a zacit hned bourat zbrojnici a stavet hriste, takze si ty poplatky klidne zaplatim, jen by me zajimalo, jestli se to bude delat takhle porad jako kazdej den -> stavet porad obilny pole, nebo jen v pripade napadeni
já té otázce nerozumím, stavět obilný pole v případě napadení?

no me slo o to, jestli proste kazdy tyden poslu suroviny na vojaky a pak mi je hned hodite do vesnic i kdyz na me utoky treba skoro nechodi, nebo jestli je budete mit u sebe a pak je budete rozesilat, proto mi slo o to, ze kdyby se povine muselo platit kazdej den a kazdej den by mi prisli jako podpora do vesnic, tak aby mi hned nechcipli a stavel jsem jen obilny pole, vis jako ze by se u me hromadili

Ty podpory bych zatím nechávala samozřejmě u sebe, a posílala je jen těm, co by je potřebovali. Já zatím neměla problém vojáky uživit, v každém MC mi zbývá 16000 na hodinu, v hlavní 24000, takže než budu mít tolik vojáků, to se načekám, navíc ty obranní vojáčci nemívají dlouhý život, mně právě jen chybí surky na jejich výrobu, abych je mohla všechny dělat nonstop, a aby jich bylo víc k dispozici.
Že jsou haeduáni drahý, to je pravda. Ale neš dorazí oštěpař, tak je často po boji, ale preventivně se oštěpy určitě hodí, pokud se pošlou hned po prvním špehování, mohou být užiteční velmi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:06 pm

já s tebou sohlasim!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:07 pm

no 15 000 jeste ne Sad mam jen asi 12 356 a ted natom makam albino
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:08 pm

no stejně! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





obránce jako placený post - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
obránce jako placený post
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: