Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 obránce jako placený post

Goto down 
+12
cmoudik
Tessa
Lorien2
iguana
Metriks
gragen
pierrelucas
Borek 1617
Toxa
Theskiller
marky
maminka upírka
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:11 pm

mami ale to co rikas se mi nezda jak casto tu byvas? muze se stat ze ti nepojede net nebo na tebe prijde nejako obrovsky utok a pobije ti celou aliancni obranu myslim ze by bylo lepsi aby si kazdy stavel sve a poradne a zodpoveden!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven What a Face What a Face What a Face What a Face
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:12 pm

no já s tím souhlasim!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:18 pm

gaz baz napsal:
no já s tím souhlasim!

Heh, takoví skokan tohle :-D Nemáš už hlavu do šišata jak všem skačeš šipky do riti? Very Happy lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:21 pm

kdo gaz baz ze?
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:22 pm

tryme gaz baz je jak ty rikas vajecnik podvazany uasaty jeden Very Happy sak vime tryme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:24 pm

co že Question
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:28 pm

čéče ty nemas vlastni nazor porad jenom: ano,souhlasim, oo jak uzasny napad zkus trosku pouzivat bricho a mozek Laughing a ne jen kyvat bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:29 pm

na co mi bude břicho?
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:31 pm

geek affraid tys premyslel POTLESKKKK !!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation lol! lol! lol! lol! cheers cheers cheers cheers cheers cheers lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:32 pm

tak souhlasim ne to je sranda! Exclamation cheers cheers cheers cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:33 pm

gaz baz napsal:
tak souhlasim ne to je sranda! Exclamation cheers cheers cheers cheers cheers

Loool ty seš vajce to by jeden brečel :-D lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:33 pm

gaz baz napsal:
tak souhlasim ne to je sranda! Exclamation cheers cheers cheers cheers cheers

prave ze ani ne jen ze sebe delas hnupa Exclamation Exclamation co nema svuj nazor tongue Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:34 pm

tak dík za radu: takže neřikat já stí souhlasim dobře bom
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:36 pm

gaz baz napsal:
tak dík za radu: takže neřikat já stí souhlasim dobře bom

sunny ne ne zkus rict vlastni nazor a kdyz to bude ja s tim souhlasim tak nato reknes ja s tim souhlasim no:) geek
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 2:46 pm

dobře a děkuju za radu!
Návrat nahoru Goto down
marky

marky


Po?et p?ísp?vk? : 115
Join date : 02. 11. 07
Age : 42

obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 4:26 pm

hele tyhle mezilidský komunikační rady si dejte do spešl topicu:-D
Každej by měl mít svou vlastní dost silnou obranu, o tom žádná, ale klidně přispěju na někoho, kdo mi pošle pár stovek či spíš tisícovek obránců, když na mě půjde někdo větší, protože i když budu stavět jen obránce, tak to prostě stejně někdy neubráním.
Navíc jak je vidět z některých útoků, jsou hráči, co na obranu dost kašlou, ale stejně pochybuju, že zrovna oni by posílali surky na společnou obrannou armádu...
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 4:43 pm

hm a kdo jí vlastní? Question Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 4:44 pm

Musíme se dohodnout, pokud půjdeme do aliančních obránců, tak příspěvky budou posílat všichni bez výjimky. Kdo nebude platit, odejde z aliance.

Pokud s tím většina souhlasit nebude, tak to zůstane tak jak to je, a dál budu vyhazovat lidi, co se z nich z jakéhokoli důvodu staly farmy, i ty, co podporu neposílají nikomu.

Čistkův nápad, ať se o svoji obranu stará každý sám, neakceptuji. Povinnost mít 1000 obranných jednotek na vesnici platí a bude platit stále, ale na obranu proti někomu většímu to prostě nestačí. A když ti tvoje obrana po prvním útoku chcípne, tak ti musí někdo pomoct, a ne říct, starej se o svoji obranu sám. Proto jsme v alianci, abychom si pomáhali. Jen vidím, že dostat podporu z 60 spoluhráčů je těžké, a doufám, že specializovaný obránce bude schopen pomoct rychleji.

A připomínám, že podpora půjde jen do těch vesnic, které mají zeď min. na 15 lvl a rezidenci na 10, vesnice, kde tohle ještě není postaveno, jsou vesnice ve výstavbě, které není potřeba chránit.

Bohužel spousta z Vás na zdi kašle, myslí si, když na mě za poslední dva měsíce nikdo nezaútočil, tak je to proto, že jsem takovej borec, že si netroufnou. Ale ono je to možná jenom proto, že zatím měli nějakou podobnou lamu blíž, nebo si tě jenom ještě nevšimli. Jakmile projde špeh, a zjistí zeď na 6 a rezidence na 5, tak můžete počítat s útokem, to se vsadím, a pak už je na dostavbu pozdě. A podívejte se, kolik z Vás to má takhle třeba i v hlavní vesnici, nebo ve všech.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 4:48 pm

no já tolika obraných jedntek nemam ty výš al zeď si stavim mam palác na úrovni15 a kameníka na úrovni 12 ale městkou zeď teprve na 11 hale ještě takovej dotas kolik se bude platit a komu nikdo jen tak nebude vyhazovat obilí za alianční army! Question
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 4:53 pm

maminka upírka napsal:
Musíme se dohodnout, pokud půjdeme do aliančních obránců, tak příspěvky budou posílat všichni bez výjimky. Kdo nebude platit, odejde z aliance.

Pokud s tím většina souhlasit nebude, tak to zůstane tak jak to je, a dál budu vyhazovat lidi, co se z nich z jakéhokoli důvodu staly farmy, i ty, co podporu neposílají nikomu.

Čistkův nápad, ať se o svoji obranu stará každý sám, neakceptuji. Povinnost mít 1000 obranných jednotek na vesnici platí a bude platit stále, ale na obranu proti někomu většímu to prostě nestačí. A když ti tvoje obrana po prvním útoku chcípne, tak ti musí někdo pomoct, a ne říct, starej se o svoji obranu sám. Proto jsme v alianci, abychom si pomáhali. Jen vidím, že dostat podporu z 60 spoluhráčů je těžké, a doufám, že specializovaný obránce bude schopen pomoct rychleji.

A připomínám, že podpora půjde jen do těch vesnic, které mají zeď min. na 15 lvl a rezidenci na 10, vesnice, kde tohle ještě není postaveno, jsou vesnice ve výstavbě, které není potřeba chránit.

Bohužel spousta z Vás na zdi kašle, myslí si, když na mě za poslední dva měsíce nikdo nezaútočil, tak je to proto, že jsem takovej borec, že si netroufnou. Ale ono je to možná jenom proto, že zatím měli nějakou podobnou lamu blíž, nebo si tě jenom ještě nevšimli. Jakmile projde špeh, a zjistí zeď na 6 a rezidence na 5, tak můžete počítat s útokem, to se vsadím, a pak už je na dostavbu pozdě. A podívejte se, kolik z Vás to má takhle třeba i v hlavní vesnici, nebo ve všech.

To je pravda tady toto a navíc je rozdíl říman , který ma zed nejsilnější na obranu sice drahou , ale nej.Při plném rozšíření lvl je to až +83% obrany navíc což je dost podstatný rozdíl u druhých. Jsou tu rasy co mají prí maximu něco okolo 53%. Takže si dejte záležet na obraně. Je to důkležité a navic je stím i spojena podpora hráčů ostatních. Nechce se mi posílát někde army . kde je zenmní val na 10 a rezidence na 10 je to jistá smrt . Teed jsou jednotky větší a silnější takže na max to zvednout . A myslím si , že by nebylo špatné , aby nějaká kompetentní osoba prošla všechny hráčea projela jim její účty.Jak to vypadá. Jelikož do trupentolu jde napsat cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 4:57 pm

gaz baz napsal:
no já tolika obraných jedntek nemam ty výš al zeď si stavim mam palác na úrovni15 a kameníka na úrovni 12 ale městkou zeď teprve na 11 hale ještě takovej dotas kolik se bude platit a komu nikdo jen tak nebude vyhazovat obilí za alianční army! Question

no právě. Máš 4 vesnice, armádu žádnou, zdi žádné, a dneska jsi brečel, že jsem si obsadila tu, kterou jsi chtěl jako pátou, a přitom tvoje 4. vesnice má popku 42, myslím. Předpokládám, že tam není zeď ani suroviny ani rezidence, tak k čemu pátou? Ty vesnice mají mít nějaký užitek, ale k čemu ti jsou? A hlavně, k čemu takovou vesnici bránit proti útokům?
A další vesnici si obsadím, nebo založím, až když ji potřebuji, a ne jenom proto, že chci mít víc vesnic, nebo že se mi tam fláká nějaký osadník.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 5:03 pm

vojáků mam dost aspoň 444Equites Caesaris a přes 200imeriánů a ta poslední koukni se jak je zdálená já tě dyštak dam na chvilku na zástupce když mi pomůžeš? Question Question
Návrat nahoru Goto down
JIMMYcz

JIMMYcz


Po?et p?ísp?vk? : 127
Join date : 06. 11. 07
Age : 35
Location : 30km od Benešova u Prahy

obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 9:45 pm

gaz baz napsal:
vojáků mam dost aspoň 444Equites Caesaris a přes 200imeriánů a ta poslední koukni se jak je zdálená já tě dyštak dam na chvilku na zástupce když mi pomůžeš? Question Question

Dost??? Pro mě dost je číslo s 5ciframa...
Já mam 5000Iperiánů a 7000Pretoriánů a je to málo...
lol! A s porovnáním s tim tvym je to mega armáda... lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 11:00 pm

Jj... :-D... je to pravda!!!! já sice nwm kolik toho mám teďka, ale je toho taky mnohem víc, než má on... a 5ciferná čísla to jsou 100%!!!!
Návrat nahoru Goto down
kateřina




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 16. 11. 07

obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 11:56 pm

jsem pro,ale úspěšnost obrany je o tom zachytit útok tj být online ,jak napadený, tak toho kdo bude mít u sebe podpory.Jsme na speedu teď se začínají útoky provádět v tisících později v desetitísících a až půjde o Div světa půjde o staticíce až miliony vojáků.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





obránce jako placený post - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: obránce jako placený post   obránce jako placený post - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
obránce jako placený post
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: