Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 prosim Vas Podporu !!!

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
gragen

gragen


Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 21. 11. 07

prosim Vas Podporu !!! Empty
PříspěvekPředmět: prosim Vas Podporu !!!   prosim Vas Podporu !!! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 12:29 pm

zdravim vsechny lidicky v Hell spolku, potreboval bych podporu do hlavni vesnice, uzivim 12 500 jednotek, byl bych rad kdyby jsem mel produkci na nule nez prijde utok, jde na me od hrace TAJ, prijde za 12 hodin 15 minut. zed 20, kapacita sypky 160 000. dekuju vsem co mi pomuzou, myslim, ze by jsem ho spolecne mohli ubranit, dekuju Gragen
P.S. kdyz tak se na cokoli zeptejte

rad bych mu predvedl jak dobre fungujeme a ze umime byt dobry kolektiv, mockrat dekuju
Návrat nahoru Goto down
Hannock




Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 17. 12. 07

prosim Vas Podporu !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim Vas Podporu !!!   prosim Vas Podporu !!! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 12:49 pm

Neco jsem ti poslal:
Legionář - 500
Pretorián - 500
Equites Caesaris - 240
Příchod za 3:29:42 hod. v 14:16:34 hod.
Návrat nahoru Goto down
gragen

gragen


Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 21. 11. 07

prosim Vas Podporu !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim Vas Podporu !!!   prosim Vas Podporu !!! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 1:52 pm

Hannock napsal:
Neco jsem ti poslal:
Legionář - 500
Pretorián - 500
Equites Caesaris - 240
Příchod za 3:29:42 hod. v 14:16:34 hod.

dik moc, ale myslim, ze on posle vse co ma do utoku, snad se jeste nekdo prida!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




prosim Vas Podporu !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim Vas Podporu !!!   prosim Vas Podporu !!! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 3:10 pm

posláno cca 2000oštěpů
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

prosim Vas Podporu !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim Vas Podporu !!!   prosim Vas Podporu !!! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 3:56 pm

zjištěno pozděSad posílám 1000falanxů
Návrat nahoru Goto down
gragen

gragen


Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 21. 11. 07

prosim Vas Podporu !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim Vas Podporu !!!   prosim Vas Podporu !!! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 6:28 pm

gragen napsal:
zdravim vsechny lidicky v Hell spolku, potreboval bych podporu do hlavni vesnice, uzivim 12 500 jednotek, byl bych rad kdyby jsem mel produkci na nule nez prijde utok, jde na me od hrace TAJ, prijde za 12 hodin 15 minut. zed 20, kapacita sypky 160 000. dekuju vsem co mi pomuzou, myslim, ze by jsem ho spolecne mohli ubranit, dekuju Gragen
P.S. kdyz tak se na cokoli zeptejte

rad bych mu predvedl jak dobre fungujeme a ze umime byt dobry kolektiv, mockrat dekuju

dekuju, podpor uz mam mnoho
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

prosim Vas Podporu !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim Vas Podporu !!!   prosim Vas Podporu !!! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 6:31 pm

mnoho znamená co... že to nestíháš s obilím? protože mnoho se dá napsat jen v tom okamžiku, když to opravdu s obilím nestíháš tongue
Návrat nahoru Goto down
gragen

gragen


Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 21. 11. 07

prosim Vas Podporu !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim Vas Podporu !!!   prosim Vas Podporu !!! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 10:02 pm

pagrossman napsal:
mnoho znamená co... že to nestíháš s obilím? protože mnoho se dá napsat jen v tom okamžiku, když to opravdu s obilím nestíháš tongue

sice s obilim nestiham, ale jednotky vam v zadnym pripade nenecham pomrit na hlad, sypku mam ze dvou tretin plnou a produkci - 21 000, vsechno si sesilam z ostatnich vesnic a taky mi velmi pomohl Richard119, ktery mi poslal urcit e pres 70 000 obili ajendotky k tomu!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





prosim Vas Podporu !!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: prosim Vas Podporu !!!   prosim Vas Podporu !!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
prosim Vas Podporu !!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prosim podporu co nejvic prosim!
» Prosim o podporu
» Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici
» Pomoste prosim

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: