Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prosim o podporu

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Czech7




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 19. 12. 07

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 8:12 pm

Ahoj potřeboval bych podporu na souřadnice 176/-81 mam uš jen 4% loajalitu , utoči na me mIchAl.v . Poslal jsem tam vsechny moje vojaky kolem 3600 pretorinu a 2600 imperianua a duvodem proč pišu tak pozdě je že mi nešel net a neměl sem to jak oznamit diky předem a prosim kdo muže at posle klidne at jdou aj 12 h
Návrat nahoru Goto down
JIMMYcz

JIMMYcz


Po?et p?ísp?vk? : 127
Join date : 06. 11. 07
Age : 35
Location : 30km od Benešova u Prahy

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 8:32 pm

Czech7 napsal:
Ahoj potřeboval bych podporu na souřadnice 176/-81 mam uš jen 4% loajalitu , utoči na me mIchAl.v . Poslal jsem tam vsechny moje vojaky kolem 3600 pretorinu a 2600 imperianua a duvodem proč pišu tak pozdě je že mi nešel net a neměl sem to jak oznamit diky předem a prosim kdo muže at posle klidne at jdou aj 12 h

Ještě by to chtělo napsat věci které jsou potřeba na žádání podpory něde je tu topic co vyplnit při žádání...
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 8:36 pm

JIMMYcz napsal:
Czech7 napsal:
Ahoj potřeboval bych podporu na souřadnice 176/-81 mam uš jen 4% loajalitu , utoči na me mIchAl.v . Poslal jsem tam vsechny moje vojaky kolem 3600 pretorinu a 2600 imperianua a duvodem proč pišu tak pozdě je že mi nešel net a neměl sem to jak oznamit diky předem a prosim kdo muže at posle klidne at jdou aj 12 h

Ještě by to chtělo napsat věci které jsou potřeba na žádání podpory něde je tu topic co vyplnit při žádání...

Přesně tak,,,ráda bych poslala ,,,ale jestli to nedoplníš tak NE!!
Ne sry nepošlu,,jde to tam 19hod a něco : cyclops
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 10:11 pm

asi tak, moje podpory by tam přišly zítra večer No
Návrat nahoru Goto down
JIMMYcz

JIMMYcz


Po?et p?ísp?vk? : 127
Join date : 06. 11. 07
Age : 35
Location : 30km od Benešova u Prahy

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 10:20 pm

Dřevní mezná napsal:
asi tak, moje podpory by tam přišly zítra večer No

No a proto ho necháte zaniknout to je teda přístup...
Spíš by chtělo aby mu tam poslal sektorovej obránce ze sektoru v jakym je...
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 12:46 pm

JIMMYcz napsal:
Dřevní mezná napsal:
asi tak, moje podpory by tam přišly zítra večer No

No a proto ho necháte zaniknout to je teda přístup...
Spíš by chtělo aby mu tam poslal sektorovej obránce ze sektoru v jakym je...

Víš co Jimmy mě nejde o ten čas,,,ale furt newím co mám od ally nobles čekat..!!!
Minulý týden jsem jednomu skosila 3000 teutonů a něco a hned jsem byla bez army a 30 v def,,,a jako sice maji zákaz na mě útočit,ale tenhle to nějak ignoroval,,,!!Takže sry,ale tak dlouho nee!
Návrat nahoru Goto down
Czech7




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 19. 12. 07

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 9:08 pm

JIMMYcz napsal:
Czech7 napsal:
Ahoj potřeboval bych podporu na souřadnice 176/-81 mam uš jen 4% loajalitu , utoči na me mIchAl.v . Poslal jsem tam vsechny moje vojaky kolem 3600 pretorinu a 2600 imperianua a duvodem proč pišu tak pozdě je že mi nešel net a neměl sem to jak oznamit diky předem a prosim kdo muže at posle klidne at jdou aj 12 h

Ještě by to chtělo napsat věci které jsou potřeba na žádání podpory něde je tu topic co vyplnit při žádání...


no tak loajalita se mi zvysila ze 4% na 21% ale urcite bude utocit zas protoze sem mu zabil 2 senatory stav . podpory posilejte na 176/-81 sypka na 20 lvl stav obili zatim 20000 ale klidne si muzu poslat dalsi z hl vesnice
produkce obili 3226/h diky predem
Návrat nahoru Goto down
Czech7




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 19. 12. 07

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 10:54 pm

Bebetka napsal:
JIMMYcz napsal:
Czech7 napsal:
Ahoj potřeboval bych podporu na souřadnice 176/-81 mam uš jen 4% loajalitu , utoči na me mIchAl.v . Poslal jsem tam vsechny moje vojaky kolem 3600 pretorinu a 2600 imperianua a duvodem proč pišu tak pozdě je že mi nešel net a neměl sem to jak oznamit diky předem a prosim kdo muže at posle klidne at jdou aj 12 h

Ještě by to chtělo napsat věci které jsou potřeba na žádání podpory něde je tu topic co vyplnit při žádání...

Přesně tak,,,ráda bych poslala ,,,ale jestli to nedoplníš tak NE!!
Ne sry nepošlu,,jde to tam 19hod a něco : cyclops

us sem to vse napsal do sypky se vleze 80000 mestskou zed mi bouhzel pred chvili znicili a s tim mi ukradli i obili
tade se na neco podivej
http://speed.travian.cz/berichte.php?id=18613378
http://speed.travian.cz/berichte.php?id=18469188
http://speed.travian.cz/berichte.php?id=18429742
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 11:36 pm

všechny hlášení, jak bojová, tak třeba i obchodní se přidávají na forum přes travianlog!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 2:22 pm

pagrossman napsal:
všechny hlášení, jak bojová, tak třeba i obchodní se přidávají na forum přes travianlog!!!

Ale takto je to lepší,protože travilog se dá zfalšovat,ale jo proti pravidlům se nic nenadělá.
Návrat nahoru Goto down
Assis

Assis


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 23. 12. 07
Age : 39

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 2:23 pm

Jenže takhle jaksi nikdo nic nevidí
Návrat nahoru Goto down
http://belgickyovcak.ic.cz
Raskenius

Raskenius


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 28. 12. 07

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 2:25 pm

Kurnik to skutečně je tak těžké pochopit, že jinak něž přes ten Travilog se to nedá posílat!!!!
Skutečně takhle není vidět vůbec nic už to jednou všichni pochopte!!!
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 2:36 pm

Bebetka napsal:
pagrossman napsal:
všechny hlášení, jak bojová, tak třeba i obchodní se přidávají na forum přes travianlog!!!

Ale takto je to lepší,protože travilog se dá zfalšovat,ale jo proti pravidlům se nic nenadělá.

Když to nepošleš před travilog, tak to uvidí akorát Tvoje aliance... což je maličko ke škodě, jalikož jsme taková multi ali spojená ze 2aliancí... ale jestli nechceš, aby Ti pomohla i druhá, tak nám to nevadí... ale myslím si, že hlávní bojová sorta je zrovna v hell, ve které Ty nejsi...
Návrat nahoru Goto down
JIMMYcz

JIMMYcz


Po?et p?ísp?vk? : 127
Join date : 06. 11. 07
Age : 35
Location : 30km od Benešova u Prahy

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 2:56 pm

pagrossman napsal:

Když to nepošleš před travilog, tak to uvidí akorát Tvoje aliance... což je maličko ke škodě, jalikož jsme taková multi ali spojená ze 2aliancí... ale jestli nechceš, aby Ti pomohla i druhá, tak nám to nevadí... ale myslím si, že hlávní bojová sorta je zrovna v hell, ve které Ty nejsi...

Jen se navytahuj mi vám ještě ukážeme... lol!
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 3:08 pm

JIMMYcz napsal:
pagrossman napsal:

Když to nepošleš před travilog, tak to uvidí akorát Tvoje aliance... což je maličko ke škodě, jalikož jsme taková multi ali spojená ze 2aliancí... ale jestli nechceš, aby Ti pomohla i druhá, tak nám to nevadí... ale myslím si, že hlávní bojová sorta je zrovna v hell, ve které Ty nejsi...

Jen se navytahuj mi vám ještě ukážeme... lol!
lol! a my jako my všichni se píše s Y bom
Návrat nahoru Goto down
Czech7




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 19. 12. 07

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 6:25 pm

pagrossman napsal:
Bebetka napsal:
pagrossman napsal:
všechny hlášení, jak bojová, tak třeba i obchodní se přidávají na forum přes travianlog!!!

Ale takto je to lepší,protože travilog se dá zfalšovat,ale jo proti pravidlům se nic nenadělá.

Když to nepošleš před travilog, tak to uvidí akorát Tvoje aliance... což je maličko ke škodě, jalikož jsme taková multi ali spojená ze 2aliancí... ale jestli nechceš, aby Ti pomohla i druhá, tak nám to nevadí... ale myslím si, že hlávní bojová sorta je zrovna v hell, ve které Ty nejsi...


vzdycky to je takhle prvni zautoci z hl vesnice tam neposilam vojaky protoze vim ze by mi je zabili
http://travilog.org.ua/cz/8660678/9807bd2965a711589ce043adbf287cfc
a po par vterinachzautoci podruhe z jinaci vesnice a se senatorem
http://travilog.org.ua/cz/3529460/485a67fdc125a6138e82cf51cccf7a2e
a porad tak do kola a us sem mu zabil 3 senatory
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 2:15 am

co podpora od sektorového obránce z Tveho sektoru??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prosim  o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim o podporu   Prosim  o podporu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prosim o podporu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prosim podporu co nejvic prosim!
» prosim Vas Podporu !!!
» Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici
» Pomoste prosim

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: