Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
nemes1s




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 19. 12. 07

Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici Empty
PříspěvekPředmět: Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici   Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 4:39 pm

potreboval bych ji do vesnice 2%(-176 | -6) dneska tam prisel utok kterej mi zabil vsyechny obrany jednotky a pak prisel jeste sef zatim jen 1 ale obavam se ze mi tu vesnici chtej prebrat Sad

sypka 37000 plna produkce obily 3500

diky vsem za pomoc
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici   Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 2:12 am

koukam, že zeď žádná...
Návrat nahoru Goto down
nemes1s




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 19. 12. 07

Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici   Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 4:48 pm

pagrossman napsal:
koukam, že zeď žádná...

ted uz je na 10 koukam ze kdyz budu potrebuvat priste podporu tak asi nic nepride aspon vim s cim mam pocitat
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici   Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 5:42 pm

ale přijde... jen musíš napsal všechno... a bohužel, ale na forum nejsme 24/7, takže když se dostane někdo na forum, tak potom můžeš očekávat podporu..., pokud je to však akutní, tak posilej HZ zprávy. Co Tvuj sektorový obránce... te Ti nic neposlal????
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici   Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cau moc prosim o podporu chtej mi zabrat vesnici
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prosim podporu co nejvic prosim!
» prosim Vas Podporu !!!
» Prosim o podporu
» Pomoste prosim

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: