Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 jak poziadat o podporu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
kostic00
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 4:12 pm

- takže v sekcii VOJENSKÉ ZÁLEŽITOSTI vytvoríte tému napr. PODPORA PRE HRÁČA xxx

- do témy hodíte posledné výpisy útokov urobené cez toto:
http://travilog.org.ua/sk/

aby to videli hráči oboch Bard. Je to jednoduché.. návod tam je hore napísaný..

- ďalej napíšete momentálnu produkciu obilia a kapacitu sýpky a koľko je momentálne v sýpke.

- Ak na teba útok ide z blízkej dediny kontaktuj v prvom rade susedov (o podporu) a ak to je útok z diaľky ktorí trva pár hodin napíš odpovede na tieto otázky:

1. tvoje suradnice
2. meno a súradnice osoby, ktora na teba utoci
3. čas príchodu útoku
4. tvoj stav vojska (najmä obranného)
5. čista produkcia obilia , kapacita a stav zásob obilia,
6. dovod prečo na teba útocí (čo predchádzalo)
7. Ak už predtým išiel na teba s akou armádou to bolo.
Návrat nahoru Goto down
kopretinka
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 01. 11. 07

jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 5:12 pm

a taky na jakém lvl je zeď, palisáda
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 9:51 pm

Mám prosbu. Protože vůbec nemám kontrolu, kdo podporu posílá, a kdo ne, odteď chci po všech, kdo žádali o pomoc, aby po skončení útoků udělali seznam všech, kteří jim pomohli, jakou armádu poslali a jaké ztráty měli.
Návrat nahoru Goto down
JIMMYcz

JIMMYcz


Po?et p?ísp?vk? : 127
Join date : 06. 11. 07
Age : 35
Location : 30km od Benešova u Prahy

jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 9:58 pm

Jj to je dobrej nápad aspoň se uvidí kdo je aktivní hráč a rád se zapojuje do různého dění a kdo se naopak schovává za aliancí...
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 10:15 pm

Yeah .. něco takového sem měl na 13s ..... tam sem odmítl pomoci, páč mou armou pohrdali a pak mě za to že sem nepomohl vyhodili:-D kreténi jedni.. byl sem v ali s nej hráčem na 13s .. ale byl to nej kokot... řekl, že sem jedinej, kdo neposkytl pomoc mu a letěl sem hnedka;-) přitom sem to k němu nestíhal a dalších 38 lidí taky ne, ale ty nevyhodil.. a přitom sou horší, než sem byl já... ne teda populačně, ale armou na 400 %!
Návrat nahoru Goto down
maminka upírka
Maters
maminka upírka


Po?et p?ísp?vk? : 472
Join date : 02. 11. 07
Location : 10 km od města Slaný

jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 10:17 pm

Tak když tady budeš jedinej, kdo nebude posílat pomoc, tak už aspoň víš, jak to chodí, lol
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 10:18 pm

Very Happy:D:D:D:D to je kreten ani mne sa volakedy neda pmvoct!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 10:24 pm

zoriro napsal:
Very Happy:D:D:D:D to je kreten ani mne sa volakedy neda pmvoct!

Tobě už nepomůže vůbec nic, bo jsi alien a moc dobře víš že já ti podporu nikdy nepošlu Razz
Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 10:35 pm

Co to??? KAtuško, co to tady rozjíždíš??? co se mezi vámi stalo??? jo a tamto bylo, že si ze mě každej utahoval... a ta podpora by k němu došla pozděVery Happy ale byla by největší ze všech;-)... a on jen proto že sem to nestihl a napsal mu to narovinu, tak mě vyhodil, páč sme se rafli:-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 10:38 pm

Zoriro ví jak to myslím Wink Jako že je to vtip, víš? Je soused a dělám mu zástup, takže jsem u něho jako první. A navíc mě kvůli němu v noci zlikvidujou poláci geek
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 10:42 pm

Jakto??? jaký poláci??? chceš podporu??? klidně pomůžu;-) není problém!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 10:45 pm

kto vie prist rýchlejšie o armu ako ja?????? pozrite sa Crying or Very sad Crying or Very sad http://travilog.org.ua/cz/9617311/95d1f72e589fccb76b2609d1cf095373
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 10:48 pm

katuška napsal:
Zoriro ví jak to myslím Wink Jako že je to vtip, víš? Je soused a dělám mu zástup, takže jsem u něho jako první. A navíc mě kvůli němu v noci zlikvidujou poláci geek

viem ak oto mislíš lol! an ija ti nabuduce nepomvožem s djsantom lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 10:55 pm

Nechci, děkuji. Od rána stavím obranu a stáhla jsem podporu od všech u koho jsem jí měla - tímto se OMLOUVÁM.
Ten zmetek Azer na mě ráno poslal fake do všech třech vesnic a tvrdil mi že jeden z toho je 500 impošů. Jinak - je to jenom zástup co zítra ruší účet (pokud jsem to teda dobře přeložila) a hraje v ElitePL jako DAROO33
Tak uvidíme co pošle a odkud. lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 11:00 pm

ty kokso možno aj na mna niečo pojde
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 11:11 pm

A ještě na Dakuba - ráno jsme tě chtěli společně pomstít Twisted Evil
lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 11:13 pm

to vam dakujem ste dobry kamoši lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 11:33 pm

už jsem pomstil;-) ráno sem ho špehnul a teďka ho níčí alekas!!! páč chce jeho vesnici!!! :-D takže azer je uklidněný;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 11:44 pm

díki
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 10:30 pm

potreboval bych podporu tak 3OOO jednotek
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





jak poziadat o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poziadat o podporu   jak poziadat o podporu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
jak poziadat o podporu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prosim Vas Podporu !!!
» Prosim o podporu
» podporu chiii

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: