Vítejte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vítejte

v pekelném foru ali HELL
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Luda




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 23. 12. 07
Location : Praha

Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Empty
PříspěvekPředmět: Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu   Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 4:55 pm

Po skončení Vánočního příměří očekávám že se u mě ve vesnici Taranto sejdou hráči Prďola a stopDEaka budou se mě o ní připravit. Prosím proto o podporu. Příměří končí 27.12. v 00:00. Kapacita sýpky 167K.
Návrat nahoru Goto down
pagrossman

pagrossman


Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 21. 11. 07
Age : 37
Location : Praha

Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu   Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 5:21 pm

zeď? Docela jsi mě zaskočil při tom posledním utoku:((( žádal jsi o podporu, když na Tebe šel ten dareba. Poslali Ti 150konku, protože to nikdo jiný nestíhal... a když jsem se dnes zpětně díval na ten boj, tak jsem zjistil, ž to sice byl jen fake, ale Ty jsi odvolal svou armu a nechal jsi tam srabacky jen tu podporu Mad a přitom jsi říkal, že tam máš asi 10k pěších obraných Mad

Pagrossman
Návrat nahoru Goto down
Luda




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 23. 12. 07
Location : Praha

Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu   Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 7:02 pm

Zeď bude na lvl 20
Návrat nahoru Goto down
iguana

iguana


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 20. 11. 07
Age : 38
Location : 7km od Nový Jičín

Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu   Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 7:30 pm

pagrossman napsal:
zeď? Docela jsi mě zaskočil při tom posledním utoku:((( žádal jsi o podporu, když na Tebe šel ten dareba. Poslali Ti 150konku, protože to nikdo jiný nestíhal... a když jsem se dnes zpětně díval na ten boj, tak jsem zjistil, ž to sice byl jen fake, ale Ty jsi odvolal svou armu a nechal jsi tam srabacky jen tu podporu Mad a přitom jsi říkal, že tam máš asi 10k pěších obraných Mad

Pagrossman
aspoň vím komu nic nepošlu
Návrat nahoru Goto down
Luda




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 23. 12. 07
Location : Praha

Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu   Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 8:44 pm

Pagrossmanivu jsem se za to omluvil a ještě jednou se omluvím tady veřejně. Po dlouhé úvaze jsem naznal, že útok který přicházel útočník je daleko větší než já a že přijde s daleko větší army než budu schopen úbránit, proto jsem svou army stáhl. Podpory od pagrossman tam v tu dobu ještě nebyli a měli přijít až za dvě hodiny a to čekání bylo dlouhé, usnul jsem u PC a odeslání podpory zpět před útokem jsem zaspal.

Omlouvám se tedy za to že jsem usnul.

Prosím, aby Vás toto neodradilo od poslání podpor.

Luďa
Návrat nahoru Goto down
edne




Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 19. 12. 07

Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu   Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 11:36 pm

Jak to tedy aktualne mas? mam asi 8000 jednotek na podporu, ale sam do toho nepudu.
Návrat nahoru Goto down
Luda




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 23. 12. 07
Location : Praha

Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu   Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 7:48 pm

Teď mám 12000 pretů a 3000 legio, pokud půjdou útoky jen na Taranto tak to tam všechno pošlu. sýpka má kapacitu 180K a teď je plná. zeď je na 20 plus můj hrdina 8% def.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu   Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Povánoční bitva o Taranto (-70/-73)... žádám podporu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» podporu chiii
» jak poziadat o podporu
» prosim Vas Podporu !!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :: podpory-
Přejdi na: